Danny Rose na wylocie z Tottenhamu

Wiele wskazuje na to, że Danny Rose w najbliższym czasie opuści drużynę The Spurs. Najbardziej prawdopodobne kierunki to Manchester United i Chelsea Londyn. Wszystko wskazuje na to, że najtrudniejsi rywale Tottenhamu w Premier League pozyskają kolejne wzmocnienie. A co z Tottenhamem? Kiedy transfery?

No właśnie, Danny Rose podpadł klubowi dwa dni temu ostro krytykując politykę transferową The Spurs. Zawodnik oznajmił jednocześnie, że w przyszłości chce opuścić drużynę Kogutów. To lawinowo uruchomiło kolejne doniesienia, że przyszłość ta może nadejść bardzo szybko za sprawą zainteresowania Czerwonych Diabłów i The Blues, które byłyby w stanie zapłacić wystarczająco wysoką sumę Tottenhamowi.

Rose stwierdził, że nie rozumie braku transferów w letnim okienku ze strony The Spurs. Według niego klub powinien sprowadzić kilku czołowych zawodników aby wzmocnić się przed nadchodzącym sezonem. Krytykował także transfery Tottenhamu z przeszłości. Według niego sprowadzani byli zawodnicy, których trzeba było wyszukiwać w Google aby dowiedzieć się na ich temat czegoś więcej.

27-latek narzekał również na zbyt niską w jego odczuciu pensję. Wychowanek Leeds Unted chce zdobywać trofea, a takiej perspektywy nie widzi w Tottenhamie. Na zawodnika spadła ostra fala krytyki. Były prezes The Spurs sir Alan Sugar nazwał wywiad obrzydliwym i demoralizującym. Swoją krytykę zakończył słowami „Wyrzućcie go”.

A więc można śmiało stwierdzić, że jeszcze w tym okienku transferowym Rose przejdzie do Chelsea albo Manchesteru United. I choć zawodnik z całą pewnością przesadził i powiedział o wiele słów za dużo, to trudno nie zgodzić się z tym, że brak transferów ze strony Tottenhamu jest co najmniej zaskakujące. Rywale zbroją się na potęgę, my natomiast oddamy kolejną gwiazdą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *