Joao Cancelo na celowniku Tottenhamu

To nie żart, 23-letnim obrońcą ma być zainteresowany Tottenham Hotspur. Byłby to pierwszy transfer w tym okienku transferowym. Z utęsknieniem czekamy na wzmocnienia klubu, sezon za pasem, a wicemistrzowie Anglii wciąż nie kwapią się do wydawania pieniędzy. A przecież oddaliśmy już Walkera i Bentaleba za 70 milionów Euro. Pieniądze są, brakuje decyzji.

Ostatnio w Tottenhamie głośno zrobiło się za sprawą Danny’ego Rose’a, który oznajmił, że chce opuścić klub, a także skrytykował władze za brak transferów. Wydaje się zatem, że White Hart Lane opuści kolejny czołowy zawodnik. Rose nie był pierwszym piłkarzem The Spurs, którzy doradzali klubowi przeprowadzenie kilku transferów. Na początku sierpnia w dużo bardziej dyplomatycznych słowach o konieczności transferów mówił Dele Alli.

Koguty są podobno zainteresowane prawym obrońcą Valencii, Joao Cancelo. Tu pojawia się jednak dość istotny problem. Otóż wszelkie media donoszą, że Juventus jest bliski pozyskania zawodnika. Co więcej, swoje zainteresowanie zgłosiło także Chelsea Londyn. Nie ulega wątpliwości, że zarówno Stara Dama jak i The Blues dysponują większym budżetem i są w stanie przedstawić lepszą ofertę od Tottenhamu. Transfer Cancelo wydaje się zatem mało prawdopodobny.

Już w niedzielę, Tottenham zmierzy się w pierwszej kolejce nowej odsłony Premier League z Newcastle. Letnie okienko transferowe potrwa do końca tego miesiąca. Jeżeli władze The Spurs szykują jakieś transferowe fajerwerki, to najwyższa pora zacząć działać. Czołowe drużyny Premier League wyraźnie wzmocniły swoje szeregi. Jeżeli chcemy powalczyć o mistrzostwo, z całą pewnością również powinniśmy pomyśleć o nowych gwiazdach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *