Keanan Bennetts w Borussi Monchengladbach

Na oficjalnej stronie klubowej pojawiła się dziś informacja dotycząca Keanana Bennettsa, który zostaje sprzedany do Borussi Monchengladbach. Młody wychowanek został sprzedany niemieckiemu klubowi już oficjalnie.

Bennetts jest 19-letnim, lewym skrzydłowym. Występował on do tej pory w ramach drużyny Tottenham U23 i zdobył on w 32 spotkaniach 9 bramek i 8 asyst, dzięki czemu jego nazwisko zostało zauważone u skautów innych klubów. Przejście Angielskiego zawodnika z Niemieckimi korzeniami jest o tyle klarowne, iż będzie łatwiej według niego adaptować się w Bundeslidze i tam przebije się szybciej do składu seniorskiego.

Jak poradzi sobie Keanan Bennetts w Borussi Monchengladbach będziemy mieli szansę obserwować już od nowego sezonu. Anglik może być pierw w drużynie rezerwowym, lecz jeśli sprawdzi się dobrze pod okiem trenera, przebicie się do pierwszego składu może nastąpić dość szybko.

Dzisiejsza publikacja powstała przy współpracy z Laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie. Nasz partner w swojej ofercie posiada odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci i dysków komputerowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *