O 3 łatwe punkty z AFC Bournemouth – analiza przed spotkaniem na Wembley.

Tottenham dąży walecznie po pierwsze miejsce w Premier League, czego przykładem jest 3 miejsce w tabeli, a także świetny bilans bramek strzelonych i straconych. Nic więc dziwnego, że kibice są w dobrym nastroju, tym bardziej, gdy patrzą na kolejnego rywala w drodzę o tytuł Angli. Będzie nim nikt inny, jak drużyna AFC Bournemouth, która jest jednym z najbardziej wygodnych przeciwników, dla wszystkich drużyn z Premier League.

Podejmując AFC Bournemouth, Spursi tracą jedynie 4 punkty do podwójnego lidera, jakim jest egzekwo Manchester United i Manchester City. Obie drużyny mają taki sam podział punktów, choć pewnym jest, że jedna z tych drużyn może z takim samym bilansem pozostać, albowiem szczególnie Manchester United czeka w tym tygodniu arcytrudne spotkanie z Liverpoolem, które będzie odbywać się na wyjeździe – dokładając do tego liczne kontuzje, Manchester United może pogubić punkty w lidze.

Wracajac jednak do drużyny Spursów, mecz z AFC Bournemouth jest prosty o tyle, iż patrząc na ostatni bilans meczów które rozegrał AFC Bournemouth, można się jedynie cieszyć – ta drużyna przegrała ostatnie 3 spotkania i 2 zremisowała, co kibiców z Wembley może mocno cieszyć.

Do tego wszystkiego, dochodzi bardzo dobra forma strzelecka H. Kane, który jest niezawodny i w meczu z AFC Bournemouth, powinien ustrzelić przynajmniej jednego gola.

Gdzie oglądać spotkanie na Wembley ?

Mecz odbędzie się już w sobotę, o godzinie 16:00 – mecz będzie transmitowany na Canal+, a także na innych platformach multimedialnych w internecie – transmisje odpłatne.

Tam będą odbywać się relacje tekstowe, informacje dotyczące bramek i akcji, które będzie można monitorować na żywo, wraz ze wszelkimi statystykami meczów.

Dla osób, które nie mają możliwości oglądania, istnieją również transmisje radiowe, które prowadzone będą w Polskojęzycznych stacjach radiowych, które dostępne są również w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *