Sanchez lada dzień podpisze kontrakt z The Spurs

O transferze Kolumbijczyka pisaliśmy już wcześniej. Sfinalizowanie transakcji znalazło się na ostatniej prostej. Piłkarz musi jeszcze pomyślnie przejść testy medyczne i w ciągu najbliższych dni oficjalnie zostanie piłkarzem The Spurs. Będzie to rekordowy transfer w historii klubu, który za Davinsona Sancheza ma zapłacić ponad 45 milionów euro Ajaxowi Amsterdam.

Większość testów medycznych Sanchez ma już za sobą. Zostało jeszcze kilka badań, które wykona w Centrum Medycznym w Londynie. Następnie złoży swój podpis na nowym kontrakcie i tym samym dołączy do ekipy Tottenhamu, dla którego będzie to pierwsze wzmocnienie w tym okienku transferowym.

Po raz kolejny, Tottenham udowadnia, że nie szuka wielkich nazwisk. Stawia na młode talenty, które nie są jeszcze tak popularne, a co za tym idzie, tak drogie jak piłkarz ze zbudowaną marką i renomą. Jednak czy 45 milionów euro to nie za dużo? 21-letni Kolumbijczyk rozpoczął swoją seniorską karierę w kolumbijskim Atletico Nacional skąd rok temu trafił do Ajaxu Amsterdam. W holenderskim klubie rozegrał 32 spotkania na boiskach Eradivise i zdobył sześć bramek.

Czekamy z niecierpliwością, aż Sanchez zadebiutuje w barwach Kogutów i pokaże nam swoje umiejętności. Czy nastąpi to już w niedzielę w trzeciej kolejce Premier League, kiedy Tottenham podejmie Burnley?

Tymczasem, przed chwilą otrzymaliśmy informacje, że kontrakt z Tottenhamem podpisał 25-letni argentyński golkiper, Paulo Gazzaniga. Kontrakt został zawarty do 2022 roku. Zawodnik przeszedł z Southampton, choć w ostatnim sezonie grał na wypożyczeniu w Rayo Vallecano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *