Tottenham wraca do rywalizacji w Premier League

Pod dwóch tygodniach przerwy od ligowej rywalizacji, Koguty wracają co walki w Premier League. Rywalem Spurs w 28 kolejce zmagań będzie zespół Crystal Palace. Stawka meczu? Podopieczni Roya Hodgsona powalczą o utrzymanie przewagi nad strefą spadkową. Tottenham natomiast w sprzyjających okolicznościach może się przesunąć nawet na trzecie miejsce w tabeli.

Zespół Mauricio Pochettino skomplikował sobie życie w ostatnim pojedynku Pucharu FA z Rochdale. W doliczonym czasie gry Koguty straciły bramkę wyrównującą co oznacza konieczność ponownego rozegrania spotkania w przyszłym tygodniu. Z całą pewnością nie jest to korzystne dla Spurs zważając na zbliżający się wielkimi krokami rewanż przeciwko Juventusowi Turyn na Wembley, który zostanie rozegrany 7 marca. Wcześniej Koguty rozegrają trzy spotkania: Ligowe pojedynki przeciwko Newcastle oraz Huddersfield, a także powtórzony mecz w Pucharze FA z Rochdale.

Crystal Palace wciąż walczy o utrzymanie dystansu nad strefą spadkową. Drużyna ta zmieniła się ostatnimi czasy w szpital. Z kontuzjami zmagają się: Dann, Loftus-Cheek, Puncheon, Sako, Schlupp, Speroni, Wickham oraz Zaha. Przeciwko Tottenhamowi prawdopodobnie nie wystąpią także Kelly oraz Sakho. Tak długa lista kontuzjowanych powoduje ogromny ból głowy u Roya Hodgsona.

Crystal Palace – Tottenham Hotspur w niedzielę 25 lutego o 13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *