Wszystkie oczy na Premier League

Z pozoru łatwe zadania czeka w najbliższej kolejce drużyny z trzeciego i czwartego miejsca, czyli kolejne dwie londyńskie drużyny – Chelsea i Tottenham. Podopieczni Maurizio Sarriego zmierzą się na wyjeździe z zajmującym 16 lokatę, Southampton. Wskazać faworyta nie jest w tym przypadku trudno, gdy zauważy się, że Southampton swój ostatni mecz wygrał w sierpniu, a w tym sezonie zanotował tylko jedno zwycięstwo. Tottenham zmierzy się natomiast na własnym boisku z przedostatnią drużyną tabeli, czyli Cardiff. W tym przypadku wskazanie faworyta jest jeszcze łatwiejsze, z uwagi na fakt, iż Walijczycy nie wygrali jeszcze żadnego meczu, a dodatkowo strzelili zaledwie 3 gole, tracąc ich 16.

W niedzielę oczy całego piłkarskiego świata będą zwrócone na Anfield Road, gdzie dojdzie do prawdziwego pojedynku na szczycie w lidze angielskiej. Do zajmującego drugą pozycję Liverpoolu przyjeżdża lider, Manchester City. Obie drużyny mają na koncie tyle same punktów (19), ale ten mecz to znacznie coś więcej niż tylko starcie o pierwszą lokatę. Rywalizacja Guardiola kontra Klopp czy pojedynek super strzelców Aguero kontra Salah to tylko jedne z wielu smaczków. Nie będzie wielkim nadużyciem stwierdzenie, że Liverpool – Manchester City to spotkanie najlepszych obecnie drużyn na świecie. Mecz jest wręcz gwarancją wielkich emocji, o których będzie się mówiło jeszcze kilka tygodni po spotkaniu. Lepszego meczu przed przerwą reprezentacyjną nie sposób sobie w Premier League wyobrazić.

Najbliższa kolejka angielskiej ligi to jednak także szereg innych niezwykle ciekawie zapowiadających się spotkań. W niedzielę, w Londynie, o godzinie 13 rozpoczną się derby. Arsenal na boisku Fulham spróbuje przedłużyć swoją passę zwycięstw i udowodnić, że w tym sezonie walczy o coś więcej niż tylko “pierwszą czwórkę” i przepustkę do Ligi Mistrzów.

Ciekawie zapowiada się również spotkanie Manchester United kontra Newcastle. Pozwoli ono stwierdzić, w jak wielkim kryzysie znajduje się drużyna z Old Trafford i czy istnieje jeszcze jakaś nadzieja dla Jose Mourinho, o którego zwolnieniu mówi się już od dłuższego czasu.

Sprawdzając wyniki na sts oferta na dziś możemy dowiedzieć się, jaki aktualnie wynik jest w spotkaniu. Dodatkowo totalbet bonus oferuje ciekawą propozycję na to spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *