Liga Angielska

Zawód po meczu z Liverpoolem

Przegrany mecz z Liverpoolem (1:3) to zawód, który już wcześniej chodził nam gdzieś po głowie. Jednak serce kazało wierzyć, że na własnym obiekcie jesteśmy w stanie pokonać drużynę Jurgena Kloppa. ..

Niestety prawda jest bolesna. Na dzień dzisiejszy Tottenham jest drużyną o klasę słabszą od Liverpoolu, co pokazały sytuację w pierwszej połowie meczu. Pomimo sytuacji bramkowej Tottenham nie zdobył w pierwszej połowie tak ważnej bramki, która mogłaby odmienić losy całego spotkania.

W drugiej połowie było już tylko gorzej

Trudno powiedzieć czy to Liverpool oddawał inicjatywę w pierwszej połowie, czy też Tottenham dawał z siebie de facto więcej. Prawda jest jednak taka, że wszelkie argumenty po stronie Tottenhamu w drugiej połowie zostały ucięte, pomimo gola Hojbjerg P. Nasz piłkarz jedynie rozwścieczył drużynę Kloppa, która ruszyła odważniej i bardziej zdecydowanie na naszą bramkę.

Skutkiem tego wynik końcowy to 1:3 dla Liverpoolu.

Przy okazji: Dziś wraca Ekstraklasa

Dlatego też zapraszamy wszystkich fanów typowania pod adres https://jakobstawiac.pl/prognozy/ekstraklasa/ – znajdą Państwo tutaj dostęp do świeżych typów, które mogą pomóc znaleźć odpowiednie propozycje na dzień dzisiejszy.

Dziś przed nami ciekawe spotkania Zagłębia Lubin i Wisły Płock, a także spotkanie Rakowa Częstochowy z Pogonią Szczecin. Gorąco zapraszamy!